12,00
Kabel EcoFlow AC – EU
149,00 zł brutto| Waga | 500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,00 × 4,00 × 6,00 cm |
| Net weight | 250 |
| Box width | 4,00 |
| Box height | 6,00 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 500 |
| HS Code | 8544429090 |
Ładowarka LiPo SkyRC E3
75,90 zł brutto| Waga | 260 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,00 × 6,50 × 8,00 cm |
| Kolejna dostawa | 20.09.2024 |
| Net weight | 103 |
| Box width | 6,50 |
| Box height | 8,00 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 260 |
| HS Code | 8504406090 |
| Moc ładowania (W) | 13 |
| Napięcie wejściowe AC (V) | 100-240 |
| Typ akumulatora | LiPo |
| Prąd ładowania (A) | 1.2A, 1.2 |
Mocowanie do szybkiego montażu 1/4” Sunnylife do Insta360 GO 3 / GO 3S
36,00 zł brutto| Waga | 13 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,00 × 7,50 × 1,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 10 |
| Box width | 7,50 |
| Box height | 1,00 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 13 |
| HS Code | 7616999099 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Obiektywy/filtry do telefonu APEXEL APL-37UV-7G 37mm
87,90 zł brutto| Waga | 186 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16,00 × 6,60 × 16,00 cm |
| Net weight | 95 |
| Box width | 6,60 |
| Box height | 16,00 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 186 |
| HS Code | 9002110090 |
| Zestaw | Tak |
| Kompatybilność | Uniwersalne |
Obudowa silikonowa obiektywu Sunnylife do Insta360 Ace Pro
9,20 zł brutto| Waga | 6 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,00 × 7,50 × 1,00 cm |
| Net weight | 3 |
| Box width | 7,50 |
| Box height | 1,00 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 6 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Obudowa wodoszczelna kamery Insta360 Ace Pro
229,00 zł brutto| Waga | 130 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15,00 × 10,00 × 15,00 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 300 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 15,00 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 130 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Osłona obiektywu PULUZ do Insta360 ONE RS 1-Inch 360 Edition
69,00 zł brutto| Waga | 50 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,50 × 8,00 × 2,50 cm |
| Net weight | 40 |
| Box width | 8,00 |
| Box height | 2,50 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 50 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Osłona obiektywu Sunnylife do kamery Insta360 X3 (IST-BHT502)
13,00 zł brutto| Waga | 11 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 7,50 × 2,00 cm |
| Net weight | 9 |
| Box width | 7,50 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 11 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Osłona portu SD w kamerze Insta360 ONE RS (2 szt.)
89,00 zł brutto| Waga | 90 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 9,00 × 2,00 cm |
| Net weight | 60 |
| Box width | 9,00 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 90 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |