11,90
Filtr Nano-X 37 mm XV38 K&F Concept
92,90 zł brutto| Waga | 136 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,70 × 2,80 × 11,70 cm |
| Net weight | 43 |
| Box width | 2,80 |
| Box height | 11,70 |
| Box length | 11,90 |
| Gross weight | 136 |
| HS Code | 9002200000 |
| Obiektyw (mm) | 37 |
| Zestaw | Nie |
Filtr Nano-X 37 mm XV40 K&F Concept
88,90 zł brutto| Waga | 172 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,70 × 2,80 × 11,70 cm |
| Net weight | 38 |
| Box width | 2,80 |
| Box height | 11,70 |
| Box length | 11,90 |
| Gross weight | 172 |
| HS Code | 9002200000 |
Filtr Nano-X 40.5 mm XV38 K&F Concept
92,90 zł brutto| Waga | 170 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,70 × 2,80 × 11,70 cm |
| Net weight | 44 |
| Box width | 2,80 |
| Box height | 11,70 |
| Box length | 11,90 |
| Gross weight | 170 |
| HS Code | 9002200000 |
| Obiektyw (mm) | 40.5 |
| Zestaw | Nie |
Filtr Nano-X 40.5 mm XV40 K&F Concept
99,00 zł brutto| Waga | 175 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,70 × 2,80 × 11,70 cm |
| Net weight | 39 |
| Box width | 2,80 |
| Box height | 11,70 |
| Box length | 11,90 |
| Gross weight | 175 |
| HS Code | 9002200000 |
Filtr Nano-X 43 mm XV38 K&F Concept
92,90 zł brutto| Waga | 179 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,70 × 2,80 × 11,70 cm |
| Net weight | 45 |
| Box width | 2,80 |
| Box height | 11,70 |
| Box length | 11,90 |
| Gross weight | 179 |
| HS Code | 9002200000 |
| Obiektyw (mm) | 43 |
| Zestaw | Nie |
Filtr Nano-X 43 mm XV40 K&F Concept
99,00 zł brutto| Waga | 179 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,70 × 2,80 × 11,70 cm |
| Net weight | 40 |
| Box width | 2,80 |
| Box height | 11,70 |
| Box length | 11,90 |
| Gross weight | 179 |
| HS Code | 9002200000 |
| Obiektyw (mm) | 43 |
| Zestaw | Nie |
Filtr Nano-X 46 mm XV38 K&F Concept
92,90 zł brutto| Waga | 183 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,70 × 2,80 × 11,70 cm |
| Net weight | 46 |
| Box width | 2,80 |
| Box height | 11,70 |
| Box length | 11,90 |
| Gross weight | 183 |
| HS Code | 9002200000 |
| Obiektyw (mm) | 46 |
| Zestaw | Nie |
Filtr Nano-X 46 mm XV40 K&F Concept
83,90 zł brutto| Waga | 182 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,70 × 2,80 × 11,70 cm |
| Net weight | 41 |
| Box width | 2,80 |
| Box height | 11,70 |
| Box length | 11,90 |
| Gross weight | 182 |
| HS Code | 9002200000 |
| Obiektyw (mm) | 46 |
| Zestaw | Nie |
Filtr Nano-X 49 mm XV40 K&F Concept
87,90 zł brutto| Waga | 185 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,70 × 2,80 × 11,70 cm |
| Net weight | 42 |
| Box width | 2,80 |
| Box height | 11,70 |
| Box length | 11,90 |
| Gross weight | 185 |
| HS Code | 9002200000 |
| Obiektyw (mm) | 49 |
| Zestaw | Nie |
Wodoodporna ładowarka trójkanałowa Telesin Allin box do GoPro Hero 12 / 11 / 10 / 9
69,00 zł brutto| Waga | 245 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,20 × 9,20 × 9,20 cm |
| Net weight | 148 |
| Box width | 9,20 |
| Box height | 9,20 |
| Box length | 11,90 |
| Gross weight | 245 |
| HS Code | 8507600090 |
DJI Ronin 4D Video Transmitter
1 659,00 zł brutto| Waga | 250 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,90 × 2,30 × 13,90 cm |
| Net weight | 230 |
| Box width | 2,30 |
| Box height | 13,90 |
| Box length | 11,90 |
| Gross weight | 250 |
| HS Code | 8517620000 |