11,50
Akumulator Gens Ace 3500mAh 3.7V TX 1S1P
55,00 zł brutto| Waga | 75 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 8,00 × 3,00 cm |
| Waga (g) | 60 |
| Net weight | 60 |
| Box width | 8,00 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 11,50 |
| Gross weight | 75 |
| HS Code | 8507800090 |
| Napięcie (V) | 3,7 |
| Pojemność (mAh) | 3500 |
Akumulator Tattu 2500mAh 7.4V (do gogli Fatshark)
89,00 zł brutto| Waga | 125 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 8,00 × 3,00 cm |
| Waga (g) | 106 |
| Net weight | 106 |
| Box width | 8,00 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 11,50 |
| Gross weight | 125 |
| HS Code | 8507800090 |
| Napięcie (V) | 7,4 |
| Pojemność (mAh) | 5000 |
Bezprzewodowy system transmisji audio DJI Mic Basic (1 TX + 1 RX)
799,00 zł brutto| Waga | 198 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,00 × 4,00 × 13,00 cm |
| Net weight | 184 |
| Box width | 4,00 |
| Box height | 13,00 |
| Box length | 11,50 |
| Gross weight | 198 |
| HS Code | 8517620000 |
| Seria Mic | DJI Mic |
Kamera DJI Action 2 Dual Screen Combo
| Waga | 400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17,30 × 3,70 × 17,30 cm |
| Net weight | 59 |
| Box width | 3,70 |
| Box height | 17,30 |
| Box length | 11,50 |
| Gross weight | 400 |
| HS Code | 8525890000 |
| Rodzaj | Sportowa |
| Jakość zapisu | 4K UHD |
Opaska na głowę DJI Goggles 2
99,00 zł brutto| Waga | 87 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,50 × 1,60 × 4,50 cm |
| Net weight | 70 |
| Box width | 1,60 |
| Box height | 4,50 |
| Box length | 11,50 |
| Gross weight | 87 |
| HS Code | 5609000000 |
| Model | FPV |
| Seria FPV | DJI Avata |
Osmo Action zestaw akcesoriów rowerowych
349,00 zł brutto| Waga | 490 kg |
|---|---|
| Wymiary | 14,55 × 11,80 × 14,55 cm |
| Net weight | 365 |
| Box width | 11,80 |
| Box height | 14,55 |
| Box length | 11,50 |
| Gross weight | 490 |
| HS Code | 8529909700 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Podwyższenie podwozia Sunnylife do DJI Air 3 – Szary (A3-LG664-GY)
35,00 zł brutto| Waga | 47 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,10 × 3,90 × 11,10 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 26 |
| Box width | 3,90 |
| Box height | 11,10 |
| Box length | 11,50 |
| Gross weight | 47 |
| HS Code | 3926909790 |
| Seria Air | DJI Air 3 |
Śmigła DJI FPV
75,00 zł brutto| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 16,00 × 2,00 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 16,00 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 11,50 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8807100090 |
| Kompatybilność | Śmigła i osłony |