11,50
Akumulator Gens Ace 3500mAh 3.7V TX 1S1P
Akumulator Tattu 2500mAh 7.4V (do gogli Fatshark)
Bezprzewodowy system transmisji audio DJI Mic Basic (1 TX + 1 RX)
Kamera DJI Action 2 Dual Screen Combo
Opaska na głowę DJI Goggles 2
Osmo Action zestaw akcesoriów rowerowych
| Waga | 490 kg |
|---|---|
| Wymiary | 14,55 × 11,80 × 14,55 cm |
| Net weight | 365 |
| Box width | 11,80 |
| Box height | 14,55 |
| Box length | 11,50 |
| Gross weight | 490 |
| HS Code | 8529909700 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Podwyższenie podwozia Sunnylife do DJI Air 3 – Szary (A3-LG664-GY)
| Waga | 47 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,10 × 3,90 × 11,10 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 26 |
| Box width | 3,90 |
| Box height | 11,10 |
| Box length | 11,50 |
| Gross weight | 47 |
| HS Code | 3926909790 |
| Seria Air | DJI Air 3 |
Śmigła DJI FPV
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 16,00 × 2,00 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 16,00 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 11,50 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8807100090 |
| Kompatybilność | Śmigła i osłony |