11,50
Podwyższenie podwozia Sunnylife do DJI Air 3 – Pomarańczowy (A3-LG664-C)
28,00 zł brutto| Waga | 47 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,10 × 3,90 × 11,10 cm |
| Net weight | 26 |
| Box width | 3,90 |
| Box height | 11,10 |
| Box length | 11,50 |
| Gross weight | 47 |
| HS Code | 3926909790 |
| Seria Air | DJI Air 3 |
Wodoodporny zestaw etui TELESIN do GoPro Hero 12/11/10/9
56,90 zł brutto| Waga | 200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,90 × 9,20 × 4,90 cm |
| Net weight | 160 |
| Box width | 9,20 |
| Box height | 4,90 |
| Box length | 11,50 |
| Gross weight | 200 |
| HS Code | 3926909790 |
Akumulator Gens ace 25C 1500mAh 3S1P 11.1V Nunchuck 2X Airsoft Gun Lipo z konektorem mini Tamiya Plug
99,00 zł brutto| Waga | 127 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,40 × 1,50 × 2,40 cm |
| Net weight | 107 |
| Box width | 1,50 |
| Box height | 2,40 |
| Box length | 11,50 |
| Gross weight | 127 |
| Waga netto (g) | 107 |
| Napięcie (V) | 11.1 |
| Pojemność (mAh) | 1500 |
| Prąd rozładowania (C) | 25 |
Akumulator Gens ace 25C 1500mAh 3S1P 11.1V Nunchuck 3X Airsoft Gun Lipo z konektorem mini Tamiya Plug
119,00 zł brutto| Waga | 127 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,40 × 1,50 × 2,40 cm |
| Net weight | 107 |
| Box width | 1,50 |
| Box height | 2,40 |
| Box length | 11,50 |
| Gross weight | 127 |
| Waga netto (g) | 107 |
| Napięcie (V) | 11.1 |
| Pojemność (mAh) | 1500 |
| Prąd rozładowania (C) | 25 |