3,70
Mocowanie na uchwyt PGYTECH do DJI Ronin
99,00 zł brutto| Waga | 229 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,70 × 9,10 × 3,70 cm |
| Net weight | 229 |
| Box width | 9,10 |
| Box height | 3,70 |
| Box length | 90,00 |
| Gross weight | 229 |
| HS Code | 9620009190 |
| Seria Ronin | DJI RS 4 Pro, DJI RS 4, DJI RS 3 Pro, DJI RS 3, DJI RS 3 Mini, DJI RS 2 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Akumulator Gens ace Advanced G-Tech 5300mAh 11.4V 3S1P 100C HV car Lipo Hardcase z konektorem Deans Plug
209,00 zł brutto| Waga | 436 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,70 × 4,60 × 3,70 cm |
| Net weight | 376 |
| Box width | 4,60 |
| Box height | 3,70 |
| Box length | 13,70 |
| Gross weight | 436 |
| Waga netto (g) | 376 |
| Napięcie (V) | 11.4 |
| Pojemność (mAh) | 5300 |
| Prąd rozładowania (C) | 100 |
Osmo Action mocowanie na kierownicę
199,00 zł brutto| Waga | 190 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,70 × 11,15 × 3,70 cm |
| Net weight | 149 |
| Box width | 11,15 |
| Box height | 3,70 |
| Box length | 14,15 |
| Gross weight | 190 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 4, DJI Osmo Action 3 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Selfie stick Telesin do kamer sportowych 0,9m (GP-MNP-90T)
89,00 zł brutto| Waga | 228 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,70 × 5,00 × 3,70 cm |
| Net weight | 205 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 3,70 |
| Box length | 25,50 |
| Gross weight | 228 |
| HS Code | 9620009190 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Seria Action | DJI Osmo Action 4, DJI Osmo Action 3, DJI Osmo Action |
| Cechy szczególne | Z pilotem |
| Długość (cm) | 90 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Silnik bezszczotkowy Hobbywing EzRun 3652SD G3 4100 kV
| Waga | 280 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,70 × 3,70 × 3,70 cm |
| Net weight | 228 |
| Box width | 3,70 |
| Box height | 3,70 |
| Box length | 5,30 |
| Gross weight | 280 |
| Typ | Bezszczotkowe |
Składana ładowarka solarna Choetech SC005 22W 2xUSB (czarna)
215,00 zł brutto| Waga | 900 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,70 × 20,00 × 3,70 cm |
| Net weight | 590 |
| Box width | 20,00 |
| Box height | 3,70 |
| Box length | 27,30 |
| Gross weight | 900 |
| HS Code | 8541430000 |
| Moc ładowania (W) | 22W |
| Kolor | srebrny |