Nie
Master Wheels 3-Axis (RH)
40 000,00 zł brutto| Waga | 33000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 36,50 × 52,00 × 36,50 cm |
| Net weight | 32480 |
| Box width | 52,00 |
| Box height | 18,30 |
| Box length | 66,00 |
| Gross weight | 33000 |
| HS Code | 8543709099 |
| Zestaw | Nie |
| Rodzaj | Profesjonalna |
Obiektyw DJI DL PZ 17-28 mm T3.0 ASPH
8 949,00 zł brutto| Waga | 760 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,20 × 13,00 × 11,20 cm |
| Net weight | 520 |
| Box width | 13,00 |
| Box height | 11,20 |
| Box length | 18,00 |
| Gross weight | 760 |
| HS Code | 9002200000 |
| Zestaw | Nie |
| Producent | DJI |
Odbiornik sygnału wideo DJI
6 499,00 zł brutto| Waga | 880 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,40 × 17,80 × 7,40 cm |
| Net weight | 750 |
| Box width | 17,80 |
| Box height | 7,40 |
| Box length | 19,90 |
| Gross weight | 880 |
| HS Code | 8517620000 |
| Zestaw | Nie |
Adapter filtra PolarPro Step Up Ring – 62mm – 82mm
| Waga | 135 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,00 × 11,80 × 12,00 cm |
| Net weight | 23 |
| Box width | 11,80 |
| Box height | 12,00 |
| Box length | 3,15 |
| Gross weight | 135 |
| HS Code | 8529909790 |
| Obiektyw (mm) | 62-82 |
| Zestaw | Nie |
| Kompatybilność | Filtry, Mocowania i Adaptery |
Adapter filtra PolarPro Step Up Ring – 67mm – 77mm
179,00 zł brutto| Waga | 135 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,00 × 11,80 × 12,00 cm |
| Net weight | 21 |
| Box width | 11,80 |
| Box height | 12,00 |
| Box length | 3,15 |
| Gross weight | 135 |
| HS Code | 8529909790 |
| Obiektyw (mm) | 67-77 |
| Zestaw | Nie |
| Kompatybilność | Filtry, Mocowania i Adaptery |
Adapter filtra PolarPro Step Up Ring – 72mm – 82mm
179,00 zł brutto| Waga | 125 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,00 × 11,80 × 12,00 cm |
| Net weight | 13 |
| Box width | 11,80 |
| Box height | 12,00 |
| Box length | 3,15 |
| Gross weight | 125 |
| HS Code | 8529909790 |
| Obiektyw (mm) | 72-82 |
| Zestaw | Nie |
| Kompatybilność | Filtry, Mocowania i Adaptery |
Adapter filtra PolarPro Step Up Ring – 77mm – 82mm
189,00 zł brutto| Waga | 125 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,00 × 11,80 × 12,00 cm |
| Net weight | 23 |
| Box width | 11,80 |
| Box height | 12,00 |
| Box length | 3,15 |
| Gross weight | 125 |
| HS Code | 8529909790 |
| Obiektyw (mm) | 77-82 |
| Zestaw | Nie |
| Kompatybilność | Filtry, Mocowania i Adaptery |