86
Mini statyw PGYTECH do kamer sportowych (P-18C-034)
| Waga | 86 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,80 × 5,60 × 4,80 cm |
| Net weight | 86 |
| Box width | 5,60 |
| Box height | 4,80 |
| Box length | 18,30 |
| Gross weight | 86 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Z wbudowanym oświetleniem | Nie |
Pudełko do przechowywania maski do nurkowania Telesin (GP-DIV-BOX)
21,90 zł brutto| Waga | 120 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,00 × 13,10 × 11,00 cm |
| Net weight | 86 |
| Box width | 13,10 |
| Box height | 11,00 |
| Box length | 18,00 |
| Gross weight | 120 |
| HS Code | 4202929890 |