5
Filtr CPL PGYTECH do DJI Action 2 (P-28A-011)
Filtry ND 16/64/128/256 PGYTECH do DJI Mini 3 / Mini 3 Pro
| Waga | 96 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 9,50 × 3,00 cm |
| Net weight | 5 |
| Box width | 9,50 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 10,50 |
| Gross weight | 96 |
| HS Code | 9002200000 |
| Seria Mini | DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 3 |
| Kompatybilność | Filtry |
Zestaw 2 filtrów VND PolarPro do DJI Mavic 3
| Waga | 116 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,35 × 2,54 × 6,35 cm |
| Net weight | 5 |
| Box width | 2,54 |
| Box height | 6,35 |
| Box length | 6,35 |
| Gross weight | 116 |
| HS Code | 9002200000 |
| Model | Mavic |
| Kompatybilność | Filtry |
| Seria Mavic | DJI Mavic 3 |