100
Torebka ochronna PGYTECH rozmiar M (mozaika)
60,90 zł brutto| Waga | 122 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,80 × 4,50 × 11,80 cm |
| Net weight | 100 |
| Box width | 4,50 |
| Box height | 11,80 |
| Box length | 11,60 |
| Gross weight | 122 |
| HS Code | 4202921100 |
| Kolor | inny |
Uchwyt pionowego montażu DJI RS 2 / RS 3 / RS 3 Pro
229,00 zł brutto| Waga | 165 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,80 × 9,00 × 6,80 cm |
| Net weight | 100 |
| Box width | 9,00 |
| Box height | 6,80 |
| Box length | 13,60 |
| Gross weight | 165 |
| HS Code | 8479907099 |
| Seria Ronin | DJI RS 3 Pro, DJI RS 3, DJI RS 2 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Uchwyt samochodowy PULUZ z przyssawką, adapterem do mocowania i długą śrubą
40,00 zł brutto| Waga | 370 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,00 × 7,50 × 13,00 cm |
| Net weight | 100 |
| Box width | 7,50 |
| Box height | 13,00 |
| Box length | 15,00 |
| Gross weight | 370 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Uchwyt |
Uchwyt z akumulatorem BG18 grip DJI Ronin-SC
399,00 zł brutto| Waga | 318 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15,50 × 5,70 × 15,50 cm |
| Net weight | 100 |
| Box width | 5,70 |
| Box height | 15,50 |
| Box length | 6,40 |
| Gross weight | 318 |
| HS Code | 8507600090 |
| Model | Ronin |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |