Ronin
DJI Care Refresh – DJI RS 3 Pro
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,10 × 11,50 × 0,10 cm |
| Net weight | 12 |
| Box width | 11,50 |
| Box height | 0,10 |
| Box length | 14,00 |
| Gross weight | 51 |
| Model | Ronin |
| Długość Usługi | 12 miesięcy |
| Care Refresh | Gimbale |
| Usługa | Karta z kodem |
| Seria Ronin | DJI RS 3 Pro |
DJI Care Refresh – DJI RS 3 Pro – kod elektroniczny
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,01 × 0,01 × 0,01 cm |
| Net weight | 1 |
| Box width | 0,01 |
| Box height | 0,01 |
| Box length | 0,01 |
| Gross weight | 1 |
| Model | Ronin |
| Długość Usługi | 12 miesięcy |
| Care Refresh | Gimbale |
| Usługa | Kod elektroniczny |
| Seria Ronin | DJI RS 3 Pro |
DJI Care Refresh RS 3 Mini – kod elektroniczny
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,01 × 0,01 × 0,01 cm |
| Net weight | 1 |
| Box width | 0,01 |
| Box height | 0,01 |
| Box length | 0,01 |
| Gross weight | 1 |
| Model | Ronin |
| Długość Usługi | 12 miesięcy |
| Care Refresh | Gimbale |
| Usługa | Kod elektroniczny |
| Seria Ronin | DJI RS 3 Mini |
DJI Care Refresh RS 3 Mini (dwuletni plan) – kod elektroniczny
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,01 × 0,01 × 0,01 cm |
| Net weight | 1 |
| Box width | 0,01 |
| Box height | 0,01 |
| Box length | 0,01 |
| Gross weight | 1 |
| Model | Ronin |
| Długość Usługi | 24 miesiące |
| Care Refresh | Gimbale |
| Usługa | Kod elektroniczny |
| Seria Ronin | DJI RS 3 Mini |
System transmisji obrazu RavenEye DJI R (Ronin-S2 / Ronin- SC2)
| Waga | 200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17,00 × 6,00 × 17,00 cm |
| Net weight | 180 |
| Box width | 6,00 |
| Box height | 17,00 |
| Box length | 9,00 |
| Gross weight | 200 |
| HS Code | 8517620000 |
| Model | Ronin |
| Seria Ronin | DJI RS 4 Pro, DJI RS 4, DJI RS 3 Pro, DJI RS 3, DJI RS 2, DJI RSC 2 |
Zestaw śrub do stabilizatorów DJI Ronin
| Waga | 70 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,20 × 16,50 × 1,20 cm |
| Net weight | 60 |
| Box width | 16,50 |
| Box height | 1,20 |
| Box length | 96,00 |
| Gross weight | 70 |
| HS Code | 7318156290 |
| Model | Ronin |
| Seria Ronin | DJI RS 4 Pro, DJI RS 4, DJI RS 3 Pro, DJI RS 3, DJI RS 3 Mini, DJI RS 2, DJI RSC 2 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Cheese Plate do stabilizatorów DJI Ronin
| Waga | 83 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,00 × 1,70 × 10,00 cm |
| Net weight | 80 |
| Box width | 1,70 |
| Box height | 10,00 |
| Box length | 7,50 |
| Gross weight | 83 |
| HS Code | 8479907099 |
| Model | Ronin |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
DJI Care Refresh – DJI RS 3
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,10 × 11,50 × 0,10 cm |
| Net weight | 12 |
| Box width | 11,50 |
| Box height | 0,10 |
| Box length | 14,00 |
| Gross weight | 51 |
| Model | Ronin |
| Długość Usługi | 12 miesięcy |
| Care Refresh | Gimbale |
| Usługa | Karta z kodem |
| Seria Ronin | DJI RS 3 |
DJI Care Refresh – DJI RS 3 – kod elektroniczny
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,01 × 0,01 × 0,01 cm |
| Net weight | 1 |
| Box width | 0,01 |
| Box height | 0,01 |
| Box length | 0,01 |
| Gross weight | 1 |
| Model | Ronin |
| Długość Usługi | 12 miesięcy |
| Care Refresh | Gimbale |
| Usługa | Kod elektroniczny |
| Seria Ronin | DJI RS 3 |
DJI Care Refresh – DJI RS 3 (dwuletni plan)
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,10 × 11,50 × 0,10 cm |
| Net weight | 12 |
| Box width | 11,50 |
| Box height | 0,10 |
| Box length | 14,00 |
| Gross weight | 51 |
| Model | Ronin |
| Długość Usługi | 24 miesiące |
| Care Refresh | Gimbale |
| Usługa | Karta z kodem |
| Seria Ronin | DJI RS 3 |
DJI Care Refresh – DJI RS 3 (dwuletni plan) – kod elektroniczny
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,01 × 0,01 × 0,01 cm |
| Net weight | 1 |
| Box width | 0,01 |
| Box height | 0,01 |
| Box length | 0,01 |
| Gross weight | 1 |
| Model | Ronin |
| Długość Usługi | 24 miesiące |
| Care Refresh | Gimbale |
| Usługa | Kod elektroniczny |
| Seria Ronin | DJI RS 3 |
DJI Care Refresh – DJI RS 3 Pro (dwuletni plan)
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,10 × 11,50 × 0,10 cm |
| Net weight | 12 |
| Box width | 11,50 |
| Box height | 0,10 |
| Box length | 14,00 |
| Gross weight | 51 |
| Model | Ronin |
| Długość Usługi | 24 miesiące |
| Care Refresh | Gimbale |
| Usługa | Karta z kodem |
| Seria Ronin | DJI RS 3 Pro |