Mini
Dron DJI Mini 3 (DJI RC)
| Waga | 910 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,50 × 14,30 × 13,50 cm |
| Net weight | 800 |
| Box width | 14,30 |
| Box height | 13,50 |
| Box length | 13,50 |
| Gross weight | 910 |
| HS Code | 8806211000 |
| Model | Mini |
| Waga | < 250 g |
| Czas lotu (min) | 31 – 40 min |
| Zasięg (km) | do 8 km |
| Matryca | 1/1,3" CMOS |
| Rozdzielczość wideo | RAW |
Dron DJI Mini 3 (RC-N1)
Dron DJI Mini 3 Fly More Combo (DJI RC)
Dron DJI Mini 4 Pro (RC 2)
| Waga | 860 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,20 × 14,20 × 13,20 cm |
| Net weight | 670 |
| Box width | 14,20 |
| Box height | 13,20 |
| Box length | 17,70 |
| Gross weight | 860 |
| HS Code | 8806211000 |
| Model | Mini |
| Waga | < 250 g |
| Czas lotu (min) | 31 – 40 min |
| Zasięg (km) | do 8 km |
| Matryca | 1/1,3" CMOS |
| Rozdzielczość wideo | RAW |
Dwukierunkowy hub ładujący DJI Mini 2 (Mavic Mini 2)
| Waga | 125 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,50 × 12,50 × 12,50 cm |
| Net weight | 70 |
| Box width | 12,50 |
| Box height | 12,50 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 125 |
| HS Code | 8504406090 |
| Model | Mini |
| Seria Mini | DJI Mini 2, DJI Mini 2 SE / Mini 4K |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
Filtr CPL Freewell do DJI Mini 4 Pro
Filtry ND (16/64/256) DJI Mini 3 Pro
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,90 × 1,50 × 6,90 cm |
| Net weight | 19 |
| Box width | 1,50 |
| Box height | 6,90 |
| Box length | 7,10 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 9002200000 |
| Model | Mini |
| Seria Mini | DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 3 |
| Kompatybilność | Filtry |
Kabel zasilający DJI FPV (USB-C)
| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,50 × 9,00 × 1,50 cm |
| Net weight | 40 |
| Box width | 9,00 |
| Box height | 1,50 |
| Box length | 8,50 |
| Gross weight | 30 |
| HS Code | 8544429090 |
| Model | Mini |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
Osłony śmigieł PGYTECH do DJI Mini 3 Pro (P-30A-040)
| Waga | 89 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 17,50 × 5,00 cm |
| Net weight | 89 |
| Box width | 17,50 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 15,00 |
| Gross weight | 89 |
| HS Code | 8807300099 |
| Model | Mini |
| Kompatybilność | Śmigła i osłony |
Śmigła DJI Mini 2 SE / Mini 2 / Mini SE
| Waga | 23 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,50 × 9,00 × 0,50 cm |
| Net weight | 10 |
| Box width | 9,00 |
| Box height | 0,50 |
| Box length | 14,00 |
| Gross weight | 23 |
| HS Code | 8807100090 |
| Model | Mini |
| Seria Mini | DJI Mini 2, DJI Mini 2 SE / Mini 4K |
| Kompatybilność | Śmigła i osłony |
Śmigła DJI Mini 3 Pro / Mini 4 Pro
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,00 × 1,50 × 11,00 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 1,50 |
| Box height | 11,00 |
| Box length | 7,50 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8807100090 |
| Model | Mini |
| Seria Mini | DJI Mini 4 Pro, DJI Mini 3 Pro |
| Kompatybilność | Śmigła i osłony |