Insta360
Szelki na plecak Insta360 do kamer sportowych
Szkło hartowane na ekran kamery Insta360 Ace Pro
Szkło hartowane na ekran kamery Insta360 GO 3
| Waga | 80 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,10 × 10,10 × 2,10 cm |
| Kolejna dostawa | 23.09.2024 |
| Net weight | 50 |
| Box width | 10,10 |
| Box height | 2,10 |
| Box length | 14,20 |
| Gross weight | 80 |
| HS Code | 7007198095 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Szkło hartowane na ekran kamery Insta360 X4
Szkło hartowane Sunnylife do Insta360 Ace Pro
Szkło hartowane Sunnylife na ekran i obiektyw do Insta360 GO 3/GO 3S
Szybkozłączka do kamery Insta360 GO 3
| Waga | 79 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,50 × 8,00 × 4,50 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 50 |
| Box width | 8,00 |
| Box height | 4,50 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 79 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Tłumik drgań Insta360
Torba Puluz na kamerę Insta360 X3/ONE X2
Torba Sunnylife do Insta360 Flow/ Osmo Mobile 6/ OM 5/ Zhiyun
| Waga | 225 kg |
|---|---|
| Wymiary | 21,60 × 8,30 × 21,60 cm |
| Net weight | 174 |
| Box width | 8,30 |
| Box height | 21,60 |
| Box length | 15,00 |
| Gross weight | 225 |
| HS Code | 4202125000 |
| Seria Osmo Mobile | DJI Osmo Mobile 6 |
| Kompatybilność | Insta360 |