Akumulatory
Akumulator bateria DJI Air 3
Pierwotna cena wynosiła: 749,00 zł.680,00 złAktualna cena wynosi: 680,00 zł. brutto| Waga | 530 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,00 × 5,00 × 13,00 cm |
| Net weight | 300 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 13,00 |
| Box length | 7,00 |
| Gross weight | 530 |
| HS Code | 8507600090 |
| Seria Air | DJI Air 3 |
| Kompatybilność | Akumulatory |
| Producent | DJI |
Akumulator bateria DJI Osmo Action 3
149,00 zł brutto| Waga | 46 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 1,55 × 7,00 cm |
| Net weight | 34 |
| Box width | 1,55 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 7,00 |
| Gross weight | 46 |
| HS Code | 8507600090 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
| Kompatybilność | Akumulatory |
Akumulator bateria do DJI Mini 2 SE / Mini 2 / Mini SE (2250mAh)
279,00 zł brutto| Waga | 112 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,20 × 6,00 × 4,20 cm |
| Net weight | 80 |
| Box width | 6,00 |
| Box height | 4,20 |
| Box length | 9,10 |
| Gross weight | 112 |
| HS Code | 8507600090 |
| Model | Mini |
| Seria Mini | DJI Mini 2, DJI Mini 2 SE / Mini 4K |
| Kompatybilność | Akumulatory |
Bateria akumulator DJI Inspire 3 TB51
1 799,00 zł brutto| Waga | 600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,00 × 5,00 × 13,00 cm |
| Net weight | 480 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 13,00 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 600 |
| HS Code | 8507600090 |
| Model | Inspire |
| Kompatybilność | Akumulatory |
| Producent | DJI |
Battery Kit DJI Mavic 3 Enterprise
2 259,00 zł brutto| Waga | 1300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,50 × 18,90 × 4,50 cm |
| Net weight | 1210 |
| Box width | 18,90 |
| Box height | 4,50 |
| Box length | 38,00 |
| Gross weight | 1300 |
| HS Code | 8507600090 |
| Kategoria | Akumulatory |
| Kompatybilność | Akumulatory |
| Seria Mavic | DJI Mavic 3, DJI Mavic 3 Classic, DJI Mavic 3 Pro |
Inteligentny akumulator DJI Mini 3 / Mini 3 Pro
349,00 zł brutto| Waga | 103 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,17 × 5,92 × 4,17 cm |
| Net weight | 80 |
| Box width | 5,92 |
| Box height | 4,17 |
| Box length | 9,07 |
| Gross weight | 103 |
| HS Code | 8507600090 |
| Model | Mini |
| Seria Mini | DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 3 |
| Kompatybilność | Akumulatory |
Zestaw akcesoriów DJI Mavic 3/Mavic 3 Classic Fly More Kit
2 449,00 zł brutto| Waga | 3350 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17,50 × 35,20 × 17,50 cm |
| Net weight | 913 |
| Box width | 35,20 |
| Box height | 17,50 |
| Box length | 27,90 |
| Gross weight | 24050 |
| Kompatybilność | Akumulatory |
| Seria Mavic | DJI Mavic 3, DJI Mavic 3 Classic, DJI Mavic 3 Pro |