27.09.2024
Statyw K&F Concept K254C2+BH-36L
| Waga | 1150 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,00 × 12,00 × 12,00 cm |
| Kolejna dostawa | 27.09.2024 |
| Net weight | 1140 |
| Box width | 12,00 |
| Box height | 12,00 |
| Box length | 42,00 |
| Gross weight | 1150 |
| HS Code | 9620001000 |
Statyw K&F Concept T254A7+BH-28L (KF09.119)
| Waga | 2600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,13 × 1,13 × 1,13 cm |
| Kolejna dostawa | 27.09.2024 |
| Net weight | 2510 |
| Box width | 1,13 |
| Box height | 1,13 |
| Box length | 57,00 |
| Gross weight | 2600 |
| HS Code | 9620001000 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Z wbudowanym oświetleniem | Nie |
Statyw na telefon K&F Concept MS02 13.4’/34cm (KF09.128)
| Waga | 154 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,60 × 6,50 × 3,60 cm |
| Kolejna dostawa | 27.09.2024 |
| Net weight | 150 |
| Box width | 6,50 |
| Box height | 3,60 |
| Box length | 18,00 |
| Gross weight | 154 |
| HS Code | 9620001000 |
| Przeznaczenie | Do telefonów |
| Z wbudowanym oświetleniem | Nie |