9620001000
Statyw K&F Concept + uchwyt na telefon (KF09.115)
238,00 zł brutto| Waga | 1600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,10 × 1,10 × 1,10 cm |
| Kolejna dostawa | 27.09.2024 |
| Net weight | 1500 |
| Box width | 1,10 |
| Box height | 1,10 |
| Box length | 47,00 |
| Gross weight | 200 |
| HS Code | 9620001000 |
| Przeznaczenie | Do kamer, Do telefonów |
| Z wbudowanym oświetleniem | Nie |
Statyw K&F Concept E224A3+BH-18 (KF09.120)
175,00 zł brutto| Waga | 1040 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,50 × 9,50 × 9,50 cm |
| Kolejna dostawa | 27.09.2024 |
| Net weight | 1000 |
| Box width | 9,50 |
| Box height | 9,50 |
| Box length | 31,60 |
| Gross weight | 1040 |
| HS Code | 9620001000 |
| Przeznaczenie | Do kamer, Do telefonów |
| Z wbudowanym oświetleniem | Nie |
Statyw K&F Concept K254C2+BH-36L
372,00 zł brutto| Waga | 1150 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,00 × 12,00 × 12,00 cm |
| Kolejna dostawa | 27.09.2024 |
| Net weight | 1140 |
| Box width | 12,00 |
| Box height | 12,00 |
| Box length | 42,00 |
| Gross weight | 1150 |
| HS Code | 9620001000 |
Statyw K&F Concept T254A7+BH-28L (KF09.119)
469,00 zł brutto| Waga | 2600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,13 × 1,13 × 1,13 cm |
| Kolejna dostawa | 27.09.2024 |
| Net weight | 2510 |
| Box width | 1,13 |
| Box height | 1,13 |
| Box length | 57,00 |
| Gross weight | 2600 |
| HS Code | 9620001000 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Z wbudowanym oświetleniem | Nie |
Statyw mobilnej stacji DJI D-RTK 2 do dronów DJI Enterprise
979,00 zł brutto| Waga | 3480 kg |
|---|---|
| Wymiary | 104,00 × 20,00 × 104,00 cm |
| Net weight | 3100 |
| Box width | 20,00 |
| Box height | 104,00 |
| Box length | 21,00 |
| Gross weight | 3480 |
| HS Code | 9620001000 |
| Kategoria | Akcesoria, RTK |
| Model | Statyw do D-RTK 2 |
| Kompatybilność | Stacja mobilna D-RTK 2 |
Statyw na telefon K&F Concept MS02 13.4’/34cm (KF09.128)
59,00 zł brutto| Waga | 154 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,60 × 6,50 × 3,60 cm |
| Kolejna dostawa | 27.09.2024 |
| Net weight | 150 |
| Box width | 6,50 |
| Box height | 3,60 |
| Box length | 18,00 |
| Gross weight | 154 |
| HS Code | 9620001000 |
| Przeznaczenie | Do telefonów |
| Z wbudowanym oświetleniem | Nie |
Uchwyt gąbkowy na kamerę Puluz
19,00 zł brutto| Waga | 79 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,00 × 5,00 × 4,00 cm |
| Net weight | 70 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 4,00 |
| Box length | 15,00 |
| Gross weight | 79 |
| HS Code | 9620001000 |
| Przeznaczenie | Do kamer, Do telefonów |
| Długość (cm) | 13.5 |
Uchwyt na samochód Insta360 z podwójną przyssawką do kamer sportowych
899,00 zł brutto| Waga | 800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,50 × 15,20 × 7,50 cm |
| Kolejna dostawa | 23.09.2024 |
| Net weight | 600 |
| Box width | 15,20 |
| Box height | 7,50 |
| Box length | 34,50 |
| Gross weight | 800 |
| HS Code | 9620001000 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Uchwyt |
| Kompatybilność | Insta360 |
Uchwyt na samochód Insta360 z potrójną przyssawką do kamer sportowych
2 069,00 zł brutto| Waga | 1300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,00 × 28,00 × 8,00 cm |
| Net weight | 1000 |
| Box width | 28,00 |
| Box height | 8,00 |
| Box length | 35,00 |
| Gross weight | 1300 |
| HS Code | 9620001000 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Uchwyt |
| Kompatybilność | Insta360 |
Uchwyt selfie Insta360 (114 cm, czarny)
139,00 zł brutto| Waga | 200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,60 × 4,00 × 3,60 cm |
| Kolejna dostawa | 26.09.2024 |
| Net weight | 144 |
| Box width | 4,00 |
| Box height | 3,60 |
| Box length | 29,00 |
| Gross weight | 200 |
| HS Code | 9620001000 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Uchwyt selfie Insta360 (114 cm, złoty)
69,00 zł brutto| Waga | 200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,60 × 4,00 × 3,60 cm |
| Kolejna dostawa | 26.09.2024 |
| Net weight | 144 |
| Box width | 4,00 |
| Box height | 3,60 |
| Box length | 29,00 |
| Gross weight | 200 |
| HS Code | 9620001000 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Długość (cm) | 114 |