8544429090
Kabel MCC Mini-USB DJI R (Ronin-S2 / Ronin- SC2)
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 21,00 × 1,00 × 21,00 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 1,00 |
| Box height | 21,00 |
| Box length | 9,50 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8544429090 |
| Seria Ronin | DJI RS 4 Pro, DJI RS 4, DJI RS 3 Pro, DJI RS 3, DJI RS 3 Mini, DJI RS 2, DJI RSC 2 |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
Kabel MCC Sony Multi DJI R (Ronin-S2 / Ronin-SC2)
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 21,00 × 1,00 × 21,00 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 1,00 |
| Box height | 21,00 |
| Box length | 9,50 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8544429090 |
| Seria Ronin | DJI RS 4 Pro, DJI RS 4, DJI RS 3 Pro, DJI RS 3, DJI RS 3 Mini, DJI RS 2, DJI RSC 2 |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
Kabel MCC USB-C DJI R (Ronin-S2 / Ronin- SC2)
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 21,00 × 1,00 × 21,00 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 1,00 |
| Box height | 21,00 |
| Box length | 9,50 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8544429090 |
| Seria Ronin | DJI RS 4 Pro, DJI RS 4, DJI RS 3 Pro, DJI RS 3, DJI RS 2, DJI RSC 2 |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
Kabel Mini-HDMI do HDMI 20 cm DJI R (Ronin-S2 / Ronin- SC2)
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 21,00 × 1,00 × 21,00 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 1,00 |
| Box height | 21,00 |
| Box length | 9,50 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8544429090 |
| Seria Ronin | DJI RS 4 Pro, DJI RS 4, DJI RS 3 Pro, DJI RS 3, DJI RS 2, DJI RSC 2 |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
Kabel Mini-HDMI do Mini-HDMI 20 cm DJI R (Ronin)
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 21,00 × 1,00 × 21,00 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 1,00 |
| Box height | 21,00 |
| Box length | 9,50 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8544429090 |
| Seria Ronin | DJI RS 4 Pro, DJI RS 4, DJI RS 3 Pro, DJI RS 3, DJI RSC 2, DJI RS 2 |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
Kabel RC konektor Lightning DJI Mavic
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,50 × 5,00 × 1,50 cm |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 1,50 |
| Box length | 10,50 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8544429090 |
| Model | Mavic |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
Kabel sensora Hobbywing Xerun 300mm
Kabel sterujący RSS DJI Ronin-SC (Fujifilm)
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,00 × 9,00 × 1,00 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 9,00 |
| Box height | 1,00 |
| Box length | 16,00 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8544429090 |
| Seria Ronin | DJI Ronin-SC |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
Kabel sterujący RSS Fujifilm DJI R (Ronin-S 2 / Ronin- SC 2)
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 21,00 × 1,00 × 21,00 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 1,00 |
| Box height | 21,00 |
| Box length | 9,50 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8544429090 |
| Seria Ronin | DJI RS 4 Pro, DJI RS 4, DJI RS 3 Pro, DJI RS 3, DJI RS 3 Mini, DJI RS 2, DJI RSC 2 |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
Kabel sterujący RSS Panasonic DJI R (Ronin-S2 / Ronin- SC2)
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 21,00 × 1,00 × 21,00 cm |
| Net weight | 20 |
| Box width | 1,00 |
| Box height | 21,00 |
| Box length | 9,50 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8544429090 |
| Seria Ronin | DJI RS 4 Pro, DJI RS 4, DJI RS 3 Pro, DJI RS 3, DJI RS 3 Mini, DJI RS 2, DJI RSC 2 |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
Kabel USB-C do aparatury DJI RC-N1
| Waga | 51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,20 × 9,00 × 0,20 cm |
| Net weight | 5 |
| Box width | 9,00 |
| Box height | 0,20 |
| Box length | 14,30 |
| Gross weight | 51 |
| HS Code | 8544429090 |
| Seria Mini | DJI Mini 2, DJI Mini 2 SE / Mini 4K, DJI Mini 3, DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 4 Pro |
| Seria Air | DJI Air 2, DJI Air 2s, DJI Air 3 |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |