8536699099
Adapter OTG USB-C to Lightning Puluz PU649B
| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,00 × 5,00 × 1,00 cm |
| Kolejna dostawa | 02.10.2024 |
| Net weight | 20 |
| Box width | 5,00 |
| Box height | 1,00 |
| Box length | 15,00 |
| Gross weight | 30 |
| HS Code | 8536699099 |
DJI Matrice 200 Skyport
Inteligentne gniazdko Smart Plug do EcoFlow PowerStream
Adapter Ecoflow DELTA Pro do Smart Generator
Adapter EcoFlow EV X-Stream DELTA Pro
Adapter Gens ace XT60 male to 2x XT60 female
Adapter XT90 Male – XT60 Female
| Waga | 15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,50 × 11,00 × 6,50 cm |
| Waga (g) | 10 |
| Net weight | 13 |
| Box width | 11,00 |
| Box height | 6,50 |
| Box length | 11,00 |
| Gross weight | 15 |
| HS Code | 8536699099 |
| Kategoria | Adaptery, Inne |