8525890000
Kamera Insta360 Titan
| Waga | 16700 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30,50 × 46,50 × 30,50 cm |
| Net weight | 12000 |
| Box width | 46,50 |
| Box height | 30,50 |
| Box length | 60,00 |
| Gross weight | 16700 |
| HS Code | 8525890000 |
| Rodzaj | Sportowa, Kieszonkowa |
| Jakość zapisu | 4K UHD |
Kamera Insta360 X3
| Waga | 510 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,80 × 11,10 × 5,80 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 180 |
| Box width | 11,10 |
| Box height | 5,80 |
| Box length | 23,00 |
| Gross weight | 510 |
| HS Code | 8525890000 |
| Rodzaj | Sportowa, Kieszonkowa |
| Jakość zapisu | 4K UHD |