8517699000
Transmiter obrazu Insta360 Farsight
3 429,00 zł brutto| Waga | 1600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,00 × 29,00 × 10,00 cm |
| Net weight | 1000 |
| Box width | 29,00 |
| Box height | 10,00 |
| Box length | 21,00 |
| Gross weight | 200 |
| HS Code | 8517699000 |
| Kompatybilność | Insta360 |
OPINIE 4.9 I DJI ENTERPRISE ZŁOTY PARTNER I DOSTAWA GRATIS od 199,00 zł
OPINIE 4.9 I DJI ENTERPRISE ZŁOTY PARTNER I DOSTAWA GRATIS od 199,00 zł
Wyświetlanie jednego wyniku
| Waga | 1600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,00 × 29,00 × 10,00 cm |
| Net weight | 1000 |
| Box width | 29,00 |
| Box height | 10,00 |
| Box length | 21,00 |
| Gross weight | 200 |
| HS Code | 8517699000 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się