8517620000
DJI Cellular 4G Dongle
| Waga | 15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,08 × 2,30 × 0,08 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 15 |
| Box width | 2,30 |
| Box height | 0,08 |
| Box length | 5,24 |
| Gross weight | 15 |
| HS Code | 8517620000 |
Nadajnik do bezprzewodowego systemu transmisji DJI SDR Transmission
| Waga | 214 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,50 × 4,00 × 10,50 cm |
| Net weight | 162 |
| Box width | 4,00 |
| Box height | 10,50 |
| Box length | 12,40 |
| Gross weight | 214 |
| HS Code | 8517620000 |
| Zasilanie | USB-C typ 1: 9 V, 2A (standard PD), USB-C typ 2: 6,8-17,2 V DC, Za pomocą akumulatora NP-F: 6,8-8,4V |
| Dodatkowa etykieta | PREMIERA |
| Wi-Fi | 802.11 b/a/g/n/ac/ax, wsparcie dla 2×2 MIMO Wi-Fi |
Odbiornik do bezprzewodowego systemu transmisji DJI SDR Transmission
| Waga | 213 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,90 × 3,70 × 10,90 cm |
| Net weight | 145 |
| Box width | 3,70 |
| Box height | 10,90 |
| Box length | 12,70 |
| Gross weight | 213 |
| HS Code | 8517620000 |
| Zasilanie | USB-C typ 1: 9 V, 2A (standard PD), USB-C typ 2: 6,8-17,2 V DC, Za pomocą akumulatora NP-F: 6,8-8,4V |
| Dodatkowa etykieta | PREMIERA |
| Przepustowość | 20 MHz |
Odbiornik FlySky FS-X8B, 8 kanałów AFHDS 2A
Odbiornik sygnału wideo DJI
Bezprzewodowy system transmisji audio DJI Mic Basic (1 TX + 1 RX)
Bezprzewodowy system transmisji DJI SDR Transmission Combo
| Waga | 420 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,80 × 7,00 × 10,80 cm |
| Net weight | 344 |
| Box width | 7,00 |
| Box height | 10,80 |
| Box length | 12,60 |
| Gross weight | 420 |
| HS Code | 8517620000 |
| Zasilanie | USB-C typ 1: 9 V, 2A (standard PD), USB-C typ 2: 6,8-17,2 V DC, Za pomocą akumulatora NP-F: 6,8-8,4V |
| Dodatkowa etykieta | PREMIERA |
| Przepustowość | SDR: 20 MHz, Wi-Fi: 20 MHz |
| Wi-Fi | 802.11 b/a/g/n/ac/ax, wsparcie dla 2×2 MIMO Wi-Fi |