7007198095
Osłona ze szkła hartowanego 3 w 1 PULUZ do Insta360 Ace Pro (PU951T)
Szkło hartowane na ekran kamery Insta360 X3
Szkło hartowane Sunnylife do Insta360 Ace
Szkło hartowane TELESIN do kamery Insta360 Ace Pro
| Waga | 15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 10,00 × 2,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 10 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 16,00 |
| Gross weight | 15 |
| HS Code | 7007198095 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Szkło hartowane TELESIN do kamery Insta360 GO 3/GO 3S
Ochronna folia Sunnylife na ekran do Insta360 X3
Szkło hartowane na ekran kamery Insta360 Ace Pro
Szkło hartowane na ekran kamery Insta360 GO 3
| Waga | 80 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,10 × 10,10 × 2,10 cm |
| Kolejna dostawa | 23.09.2024 |
| Net weight | 50 |
| Box width | 10,10 |
| Box height | 2,10 |
| Box length | 14,20 |
| Gross weight | 80 |
| HS Code | 7007198095 |
| Kompatybilność | Insta360 |