870
Akumulator do Insta360 Titan
1 099,00 zł brutto| Waga | 870 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,50 × 14,50 × 9,50 cm |
| Net weight | 670 |
| Box width | 14,50 |
| Box height | 9,50 |
| Box length | 15,50 |
| Gross weight | 870 |
| HS Code | 8507600090 |
| Kompatybilność | Insta360 |
OPINIE 4.9 I DJI ENTERPRISE ZŁOTY PARTNER I DOSTAWA GRATIS od 199,00 zł
OPINIE 4.9 I DJI ENTERPRISE ZŁOTY PARTNER I DOSTAWA GRATIS od 199,00 zł
Wyświetlanie jednego wyniku
| Waga | 870 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,50 × 14,50 × 9,50 cm |
| Net weight | 670 |
| Box width | 14,50 |
| Box height | 9,50 |
| Box length | 15,50 |
| Gross weight | 870 |
| HS Code | 8507600090 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się