55
Obudowa metalowa TELESIN do kamery DJI ACTION 3/4
| Waga | 55 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,20 × 5,60 × 3,20 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 55 |
| Box width | 5,60 |
| Box height | 3,20 |
| Box length | 8,30 |
| Gross weight | 55 |
| HS Code | 7616999099 |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
Oświetlenie dodatkowe Insta360 Flow
| Waga | 55 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,60 × 3,20 × 1,60 cm |
| Kolejna dostawa | 23.09.2024 |
| Net weight | 15 |
| Box width | 3,20 |
| Box height | 1,60 |
| Box length | 3,80 |
| Gross weight | 55 |
| HS Code | 9405499090 |
| Ze statywem | Nie |
| Regulowane natężenie | Tak |
| Kompatybilność | Insta360 |
Regulator Hobbywing Skywalker 50A UBEC V2
Uchwyt szybkiego montażu TELESIN
| Waga | 55 kg |
|---|---|
| Wymiary | 31,30 × 2,80 × 31,30 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 46 |
| Box width | 2,80 |
| Box height | 31,30 |
| Box length | 5,60 |
| Gross weight | 55 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Uchwyt |
Worek transportowy DJI Mavic Air 2 / Air 2s
| Waga | 55 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,50 × 12,00 × 2,50 cm |
| Net weight | 44 |
| Box width | 12,00 |
| Box height | 2,50 |
| Box length | 20,00 |
| Gross weight | 55 |
| HS Code | 4202129190 |
| Kompatybilność | Etui i pokrowce |