510
Akumulator Ryze Tello (powered by DJI)(BRAK W MAGAZYNIE)
| Waga | 510 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 10,00 × 3,00 cm |
| Net weight | 460 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 11,00 |
| Gross weight | 510 |
| HS Code | 8507600090 |
| Model | Tello |
| Seria Edukacyjna | Ryze Tello |
OPINIE 4.9 I DJI ENTERPRISE ZŁOTY PARTNER I DOSTAWA GRATIS od 199,00 zł
OPINIE 4.9 I DJI ENTERPRISE ZŁOTY PARTNER I DOSTAWA GRATIS od 199,00 zł
Wyświetlanie jednego wyniku
| Waga | 510 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 10,00 × 3,00 cm |
| Net weight | 460 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 11,00 |
| Gross weight | 510 |
| HS Code | 8507600090 |
| Model | Tello |
| Seria Edukacyjna | Ryze Tello |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się