1500
Dron DJI Mini 3 Fly More Combo (DJI RC)
2 649,00 zł brutto| Waga | 1500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19,40 × 13,30 × 19,40 cm |
| Net weight | 1300 |
| Box width | 17,50 |
| Box height | 19,40 |
| Box length | 23,80 |
| Gross weight | 1500 |
| Model | Mini |
| Waga | < 250 g |
| Czas lotu (min) | 31 – 40 min |
| Zasięg (km) | do 8 km |
| Matryca | 1/1,3" CMOS |
| Rozdzielczość wideo | RAW |
Mata lądowisko Sunnylife do dronów 110cm heksagon – dwustronne – wodoodporne (TJP10)
168,00 zł brutto| Waga | 1500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,00 × 41,00 × 2,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 1300 |
| Box width | 41,00 |
| Box height | 2,00 |
| Box length | 43,00 |
| Gross weight | 1500 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Lądowiska |
Zestaw ładujący DJI Matrice 3D/3TD
1 096,00 zł brutto| Waga | 1500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20,30 × 28,90 × 20,30 cm |
| Kolejna dostawa | 23.09.2024 |
| Net weight | 85 |
| Box width | 3,40 |
| Box height | 20,30 |
| Box length | 33,30 |
| Gross weight | 1500 |