120
Filtr do nurkowania Sunnylife do DJI OSMO Action 3/4 (różowy)
14,00 zł brutto| Waga | 120 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,00 × 5,20 × 1,00 cm |
| Net weight | 100 |
| Box width | 5,20 |
| Box height | 1,00 |
| Box length | 5,20 |
| Gross weight | 120 |
| HS Code | 9002200000 |
Mocowanie na dłoń Insta360 do kamer sportowych
159,00 zł brutto| Waga | 120 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,50 × 8,00 × 4,50 cm |
| Net weight | 100 |
| Box width | 8,00 |
| Box height | 4,50 |
| Box length | 14,50 |
| Gross weight | 120 |
| HS Code | 6307901000 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Osłona obiektywu PolarPro Defender 95mm
| Waga | 120 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16,10 × 12,30 × 16,10 cm |
| Net weight | 61 |
| Box width | 12,30 |
| Box height | 16,10 |
| Box length | 4,00 |
| Gross weight | 120 |
| HS Code | 3926909790 |
| Obiektyw (mm) | 95 |
| Zestaw | Nie |
| Kompatybilność | Inny |
Pudełko do przechowywania maski do nurkowania Telesin (GP-DIV-BOX)
21,90 zł brutto| Waga | 120 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,00 × 13,10 × 11,00 cm |
| Net weight | 86 |
| Box width | 13,10 |
| Box height | 11,00 |
| Box length | 18,00 |
| Gross weight | 120 |
| HS Code | 4202929890 |
Torba do DJI Osmo Pocket 3
149,00 zł brutto| Waga | 120 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,00 × 10,00 × 9,00 cm |
| Net weight | 113 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 9,00 |
| Box length | 16,00 |
| Gross weight | 120 |
| HS Code | 4202929190 |
| Model | |
| Seria Osmo Pocket | DJI Osmo Pocket 3 |