9,70
Obudowa wodoszczelna Sunnylife do GoPro Hero 13 / 12 / 11 / 10 / 9 (GO-FS563)
199,00 zł brutto| Waga | 225 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,00 × 9,70 × 5,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 180 |
| Box width | 9,70 |
| Box height | 5,00 |
| Box length | 12,30 |
| Gross weight | 225 |
| HS Code | 7616999099 |
Pilot Telesin do GoPro Hero 12 / 11 / 10 / 9 / 8 / MAX (GP-RMT-T10)
93,90 zł brutto| Waga | 130 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,30 × 9,70 × 2,30 cm |
| Net weight | 65 |
| Box width | 9,70 |
| Box height | 2,30 |
| Box length | 12,70 |
| Gross weight | 130 |
| HS Code | 8543709099 |
Powerbank magnetyczny Baseus Magnetic Mini 10000mAh, USB-C 20W MagSafe (fioletowy)
159,99 zł brutto| Waga | 269 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,50 × 9,70 × 2,50 cm |
| Net weight | 211 |
| Box width | 9,70 |
| Box height | 2,50 |
| Box length | 15,40 |
| Gross weight | 269 |
| HS Code | 8507800090 |
| Moc ładowania (W) | 20 |
| Pojemność (mAh) | 10000 |
| Kolor | fioletowy |
| Cechy szczególne | Ładowanie bezprzewodowe |
| Ładowanie indukcyjne | Tak |