7,50
Mocowanie do szybkiego montażu 1/4” Sunnylife do Insta360 GO 3 / GO 3S
| Waga | 13 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,00 × 7,50 × 1,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 10 |
| Box width | 7,50 |
| Box height | 1,00 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 13 |
| HS Code | 7616999099 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Obudowa silikonowa obiektywu Sunnylife do Insta360 Ace Pro
Obudowa wodoodporna do DJI Osmo Pocket / Pocket 2
| Waga | 163 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16,70 × 7,50 × 16,70 cm |
| Net weight | 150 |
| Box width | 7,50 |
| Box height | 16,70 |
| Box length | 8,10 |
| Gross weight | 163 |
| HS Code | 8529909790 |
| Model | |
| Seria Osmo Pocket | DJI Osmo Pocket 2 |