6,60
Etui Sunnylife do DJI Osmo Pocket 3 i akcesoriów
59,00 zł brutto| Waga | 240 kg |
|---|---|
| Wymiary | 18,40 × 6,60 × 18,40 cm |
| Net weight | 180 |
| Box width | 6,60 |
| Box height | 18,40 |
| Box length | 15,80 |
| Gross weight | 240 |
| HS Code | 4202929890 |
Obiektywy/filtry do telefonu APEXEL APL-37UV-7G 37mm
87,90 zł brutto| Waga | 186 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16,00 × 6,60 × 16,00 cm |
| Net weight | 95 |
| Box width | 6,60 |
| Box height | 16,00 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 186 |
| HS Code | 9002110090 |
| Zestaw | Tak |
| Kompatybilność | Uniwersalne |
Osłona przeciwodblaskowa Sunnylife do DJI Air 3 (A3-ZG690)
15,00 zł brutto| Waga | 25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 6,60 × 7,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 12 |
| Box width | 6,60 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 8,10 |
| Gross weight | 25 |
| HS Code | 3926909790 |
| Seria Air | DJI Air 3 |
Osłona przeciwsłoneczna Sunnylife do kontrolera RC-N1 i RC-N2
45,00 zł brutto| Waga | 98 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,00 × 6,60 × 12,00 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 50 |
| Box width | 6,60 |
| Box height | 12,00 |
| Box length | 15,40 |
| Gross weight | 98 |
| HS Code | 3926909790 |
Zestaw obiektywów/filtrów do telefonu APEXEL APL-52UV-7F 52mm 7w1
87,90 zł brutto| Waga | 225 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16,00 × 6,60 × 16,00 cm |
| Net weight | 135 |
| Box width | 6,60 |
| Box height | 16,00 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 225 |
| HS Code | 9002110090 |
| Zestaw | Tak |
| Kompatybilność | Uniwersalne |