6,50
Etui ochronne Sunnylife do Insta360 ONE X2 / X3 (IST-B193)
Hub ładowania DJI WB37 (USB-C)
| Waga | 210 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,90 × 6,50 × 4,90 cm |
| Net weight | 140 |
| Box width | 6,50 |
| Box height | 4,90 |
| Box length | 9,60 |
| Gross weight | 210 |
| HS Code | 8504406090 |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
| Producent | DJI |
Kontroler nadajnik DJI FPV Remote Controller 3
| Waga | 340 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,55 × 6,50 × 12,55 cm |
| Net weight | 240 |
| Box width | 6,50 |
| Box height | 12,55 |
| Box length | 16,70 |
| Gross weight | 340 |
| HS Code | 9032890090 |
| Seria FPV | DJI Avata 2 |
| Kompatybilność | Kontrolery |
Magnetyczny kijek selfie Telesin
| Waga | 208 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,80 × 6,50 × 5,80 cm |
| Net weight | 171 |
| Box width | 6,50 |
| Box height | 5,80 |
| Box length | 17,50 |
| Gross weight | 208 |
| Przeznaczenie | Do telefonów |
| Cechy szczególne | Z tripodem, Z pilotem, Bluetooth |
| Długość (cm) | 69 |
Szkło hartowane Sunnylife na obiektyw DJI Mavic 3 (M3-BHM121) 1 szt.
Uchwyt na telefon DJI R (Ronin-S2 / Ronin- SC2)
| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16,50 × 6,50 × 16,50 cm |
| Net weight | 90 |
| Box width | 6,50 |
| Box height | 12,70 |
| Box length | 6,50 |
| Gross weight | 100 |
| HS Code | 7616999099 |
| Seria Ronin | DJI RS 4 Pro, DJI RS 4, DJI RS 3 Pro, DJI RS 3, DJI RS 2, DJI RSC 2 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |