6,50
Etui ochronne Sunnylife do Insta360 ONE X2 / X3 (IST-B193)
Etui ochronne Sunnylife do kamery Insta360 GO 3 / GO 3S (czarne)
| Waga | 297 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26,10 × 6,50 × 26,10 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 248 |
| Box width | 6,50 |
| Box height | 26,10 |
| Box length | 13,10 |
| Gross weight | 297 |
| HS Code | 4202125000 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Uchwyt selfie ze statywem Insta360 do kamer sportowych (45 cm)
| Waga | 162 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,50 × 6,50 × 5,50 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 120 |
| Box width | 6,50 |
| Box height | 5,50 |
| Box length | 22,30 |
| Gross weight | 162 |
| HS Code | 9620009110 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Z wbudowanym oświetleniem | Nie |
| Kompatybilność | Insta360 |