5,80
System zrzutu PTS4 DJI SkyPort
7 919,00 zł brutto| Waga | 320 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,40 × 5,80 × 5,40 cm |
| Net weight | 250 |
| Box width | 5,80 |
| Box height | 5,40 |
| Box length | 5,80 |
| Gross weight | 320 |
| HS Code | 8807300099 |
DJI Ronin 4D 8K Combo
45 799,00 zł brutto| Waga | 6700 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16,60 × 5,80 × 16,60 cm |
| Net weight | 4700 |
| Box width | 5,80 |
| Box height | 16,60 |
| Box length | 21,60 |
| Gross weight | 6700 |
| Rodzaj | Profesjonalna |
| Jakość zapisu | 4K UHD |
Przewód kabel AC do Hub ładowania akumulatorów TB51 DJI Inspire 3
99,00 zł brutto| Waga | 300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16,80 × 5,80 × 16,80 cm |
| Net weight | 150 |
| Box width | 5,80 |
| Box height | 16,80 |
| Box length | 4,50 |
| Gross weight | 300 |
| HS Code | 8504405590 |
| Model | Inspire |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
| Producent | DJI |