5,70
Motocyklowy uchwyt pomocniczy Insta360 do uchwytów selfie
299,00 zł brutto| Waga | 550 kg |
|---|---|
| Wymiary | 14,10 × 5,70 × 14,10 cm |
| Kolejna dostawa | 23.09.2024 |
| Net weight | 380 |
| Box width | 5,70 |
| Box height | 14,10 |
| Box length | 38,00 |
| Gross weight | 550 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Kompatybilność | Insta360 |
Obiektyw do telefonu APEXEL APL-HB100CPL 100mm makro CPL (czarny)
169,90 zł brutto| Waga | 118 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,00 × 5,70 × 12,00 cm |
| Net weight | 45 |
| Box width | 5,70 |
| Box height | 12,00 |
| Box length | 9,50 |
| Gross weight | 118 |
| HS Code | 9002110090 |
| Zestaw | Nie |
| Kompatybilność | Uniwersalne |
Obiektyw do telefonu APEXEL APL-HB100FL23 100mm makro z podświetleniem LED (czarny)
159,90 zł brutto| Waga | 240 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,00 × 5,70 × 12,00 cm |
| Net weight | 132 |
| Box width | 5,70 |
| Box height | 12,00 |
| Box length | 9,50 |
| Gross weight | 240 |
| HS Code | 9002110090 |
| Zestaw | Nie |
| Kompatybilność | Uniwersalne |
Szelki na klatkę piersiową Sunnylife do kamer sportowych (XD742)
49,00 zł brutto| Waga | 222 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,90 × 5,70 × 11,90 cm |
| Net weight | 185 |
| Box width | 5,70 |
| Box height | 11,90 |
| Box length | 12,30 |
| Gross weight | 222 |
| HS Code | 6307909899 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Szelki |
Uchwyt z akumulatorem BG18 grip DJI Ronin-SC
399,00 zł brutto| Waga | 318 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15,50 × 5,70 × 15,50 cm |
| Net weight | 100 |
| Box width | 5,70 |
| Box height | 15,50 |
| Box length | 6,40 |
| Gross weight | 318 |
| HS Code | 8507600090 |
| Model | Ronin |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |