5,20
Kontroler DJI RC 2
1 899,00 zł brutto| Waga | 427 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,80 × 5,20 × 13,80 cm |
| Net weight | 420 |
| Box width | 5,20 |
| Box height | 13,80 |
| Box length | 17,30 |
| Gross weight | 427 |
| HS Code | 8806211000 |
| Model | Air |
| Seria Mini | DJI Mini 4 Pro |
| Seria Air | DJI Air 3 |
| Waga | 501 g – 2 kg |
| Kompatybilność | Kontrolery |
| Czas lotu (min) | > 40 min |
| Zasięg (km) | do 8 km |
| Matryca | 1/1,3" CMOS |
| Rozdzielczość wideo | RAW |
| Nowości | Premiera DJI Air 3 |
Osłona przeciwsłoneczna Sunnylife 2in1 do kontrolera RC PRO (YK558)
39,00 zł brutto| Waga | 138 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,70 × 5,20 × 13,70 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 93 |
| Box width | 5,20 |
| Box height | 7,50 |
| Box length | 18,60 |
| Gross weight | 138 |
| HS Code | 3926909790 |
Pióro czyszczące PGYTECH do filtrów i obiektywów (P-GM-112)
65,00 zł brutto| Waga | 40 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,60 × 5,20 × 1,60 cm |
| Net weight | 40 |
| Box width | 5,20 |
| Box height | 1,60 |
| Box length | 16,80 |
| Gross weight | 40 |
| HS Code | 7616999099 |
| Kompatybilność | Filtry |
Zestaw filtrów ND/PL 8/16/32/64 Sunnylife do DJI Mini 4 Pro
124,00 zł brutto| Waga | 33 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,60 × 5,20 × 1,60 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 20 |
| Box width | 5,20 |
| Box height | 1,60 |
| Box length | 7,20 |
| Gross weight | 33 |
| HS Code | 9002200000 |
| Seria Mini | DJI Mini 4 Pro |
| Kompatybilność | Filtry |