4,60
Blokada śmigieł Sunnylife do DJI Mini 3 (czarna) MM3-SJ552
43,00 zł brutto| Waga | 34 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,20 × 4,60 × 9,20 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 18 |
| Box width | 4,60 |
| Box height | 9,20 |
| Box length | 8,40 |
| Gross weight | 34 |
| HS Code | 3926909790 |
| Seria Mini | DJI Mini 3 |
| Kompatybilność | Śmigła i osłony |
Blokada śmigieł Sunnylife do DJI Mini 3 Pro (czarna) MM3-SJ398
32,00 zł brutto| Waga | 43 kg |
|---|---|
| Wymiary | 9,20 × 4,60 × 9,20 cm |
| Net weight | 18 |
| Box width | 4,60 |
| Box height | 9,20 |
| Box length | 8,40 |
| Gross weight | 43 |
| HS Code | 3926909790 |
Ładowarka USB-C 100W DJI Mavic 3 Enterprise
249,00 zł brutto| Waga | 450 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,00 × 4,60 × 13,00 cm |
| Net weight | 370 |
| Box width | 4,60 |
| Box height | 13,00 |
| Box length | 9,60 |
| Gross weight | 450 |
| HS Code | 8504408390 |
| Kategoria | Akcesoria |
| Kompatybilność | Mavic |
Osłona do startu z dłoni Sunnylife do DJI Mini 3 Pro (MM3-HS464)
17,90 zł brutto| Waga | 17 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,40 × 4,60 × 2,40 cm |
| Net weight | 8 |
| Box width | 4,60 |
| Box height | 2,40 |
| Box length | 11,80 |
| Gross weight | 17 |
| HS Code | 3926909790 |
Uchwyt selfie TELESIN z okrągłą głowicą do kamer sportowych
85,00 zł brutto| Waga | 280 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,60 × 4,60 × 3,60 cm |
| Net weight | 230 |
| Box width | 4,60 |
| Box height | 3,60 |
| Box length | 26,50 |
| Gross weight | 280 |
| HS Code | 9620009190 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Uchwyt |
Uniwersalny uchwyt na rower Sunnylife do kamer sportowych
80,00 zł brutto| Waga | 240 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,50 × 4,60 × 8,50 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 180 |
| Box width | 4,60 |
| Box height | 8,50 |
| Box length | 12,10 |
| Gross weight | 240 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Uchwyt |
Akumulator Gens ace Advanced G-Tech 5300mAh 11.4V 3S1P 100C HV car Lipo Hardcase z konektorem Deans Plug
209,00 zł brutto| Waga | 436 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,70 × 4,60 × 3,70 cm |
| Net weight | 376 |
| Box width | 4,60 |
| Box height | 3,70 |
| Box length | 13,70 |
| Gross weight | 436 |
| Waga netto (g) | 376 |
| Napięcie (V) | 11.4 |
| Pojemność (mAh) | 5300 |
| Prąd rozładowania (C) | 100 |