4,20
Opaska na szyję DJI z mocowaniem do kamer sportowych
| Waga | 186 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17,00 × 4,20 × 17,00 cm |
| Net weight | 143 |
| Box width | 4,20 |
| Box height | 17,00 |
| Box length | 11,70 |
| Gross weight | 186 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
Mocowanie z przegubem kulowym DJI Action 2
| Waga | 72 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,00 × 4,20 × 7,00 cm |
| Net weight | 50 |
| Box width | 4,20 |
| Box height | 7,00 |
| Box length | 7,00 |
| Gross weight | 72 |
| HS Code | 7616999099 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Action 2 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |