27,00
Szelki z uchwytem montażowym do aparatury DJI RC Plus
180,00 zł brutto| Waga | 300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 29,00 × 27,00 × 29,00 cm |
| Net weight | 225 |
| Box width | 27,00 |
| Box height | 29,00 |
| Box length | 38,00 |
| Gross weight | 300 |
| HS Code | 5609000000 |
Lampa pierścieniowa / statyw PULUZ LED 26cm 3x Smartfon PKT3070B
114,11 zł brutto| Waga | 1700 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,00 × 27,00 × 13,00 cm |
| Kolejna dostawa | 02.10.2024 |
| Net weight | 1550 |
| Box width | 27,00 |
| Box height | 13,00 |
| Box length | 43,00 |
| Gross weight | 1700 |
| HS Code | 9405423100 |
Pokrywa ochronna modułu akumulatora DJI FlyCart 30
| Waga | 114 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16,00 × 27,00 × 16,00 cm |
| Net weight | 114 |
| Box width | 27,00 |
| Box height | 16,00 |
| Box length | 34,00 |
| Gross weight | 114 |
| Kategoria | Akcesoria |
| Model | FlyCart 30 |
Uchwyt na śmigła DJI FlyCart 30
| Waga | 826 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16,00 × 27,00 × 16,00 cm |
| Net weight | 826 |
| Box width | 27,00 |
| Box height | 16,00 |
| Box length | 34,00 |
| Gross weight | 826 |
| Kategoria | Akcesoria |
| Model | FlyCart 30 |