18,80
Etui do kamery Insta360 X4
| Waga | 310 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,11 × 18,80 × 7,11 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 260 |
| Box width | 18,80 |
| Box height | 7,11 |
| Box length | 27,69 |
| Gross weight | 310 |
| HS Code | 4202129990 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Osłona śmigieł Sunnylife do DJI Mavic 3 (M3-KC349)
Pokrowiec etui Sunnylife do DJI OM5 (OM5-B74)
| Waga | 298 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,10 × 18,80 × 8,10 cm |
| Net weight | 242 |
| Box width | 18,80 |
| Box height | 8,10 |
| Box length | 19,60 |
| Gross weight | 298 |
| HS Code | 4202929890 |
| Kolor | szary |
| Kompatybilność | Etui i pokrowce |