1,70
Cheese Plate do stabilizatorów DJI Ronin
99,00 zł brutto| Waga | 83 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,00 × 1,70 × 10,00 cm |
| Net weight | 80 |
| Box width | 1,70 |
| Box height | 10,00 |
| Box length | 7,50 |
| Gross weight | 83 |
| HS Code | 8479907099 |
| Model | Ronin |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Regulator Hobbywing Flyfun 30A mini V5
| Waga | 50 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,50 × 1,70 × 0,50 cm |
| Net weight | 23 |
| Box width | 1,70 |
| Box height | 0,50 |
| Box length | 3,70 |
| Gross weight | 50 |
| Waga netto (g) | 23 |
| Właściwości | Bezszczotkowe |