7,30
Filtry ND (8/16/32) DJI Avata
Ładowarka sieciowa DJI Mavic Air 2 / Air 2s
Mocowanie z przyssawką Telesin do telefonów i kamer sportowych
| Waga | 270 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,10 × 16,50 × 1,10 cm |
| Net weight | 160 |
| Box width | 16,50 |
| Box height | 1,10 |
| Box length | 7,30 |
| Gross weight | 270 |
| HS Code | 3926909790 |
| Przeznaczenie | Do kamer, Do telefonów |
| Rodzaj | Mocowanie |
Uchwyt rowerowy Sunnylife do kontrolera DJI RC 2 (ZJ669)
| Waga | 143 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,40 × 4,70 × 7,40 cm |
| Kolejna dostawa | 23.10.2024 |
| Net weight | 120 |
| Box width | 4,70 |
| Box height | 7,40 |
| Box length | 7,30 |
| Gross weight | 143 |
| HS Code | 3926909790 |