10,50
Akumulator Gens ace Advanced 5500mAh 7.6V 100C 2S1P HardCase Lipo z konektorem XT60
159,00 zł brutto| Waga | 352 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2,80 × 3,50 × 2,80 cm |
| Net weight | 290 |
| Box width | 3,50 |
| Box height | 2,80 |
| Box length | 10,50 |
| Gross weight | 352 |
| Waga netto (g) | 290 g |
| Napięcie (V) | 7,6 |
| Pojemność (mAh) | 5500 |
| Prąd rozładowania (C) | 100 |
| Przeznaczenie | Samochody, Samoloty, Helikoptery, Drony, Łodzie, ASG |
| Układ celi | 2S2P |
| Wymiary (mm) | 155 x 46 x 26 mm |
Filtr CPL PGYTECH DJI Mini 3
99,00 zł brutto| Waga | 92 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 9,50 × 3,00 cm |
| Net weight | 92 |
| Box width | 9,50 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 10,50 |
| Gross weight | 92 |
| HS Code | 9002200000 |
| Seria Mini | DJI Mini 3, DJI Mini 3 Pro |
| Kompatybilność | Filtry |
Filtr CPL PGYTECH do Mini 3 Pro (P-30A-013)
| Waga | 92 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3,00 × 9,50 × 3,00 cm |
| Net weight | 92 |
| Box width | 9,50 |
| Box height | 3,00 |
| Box length | 10,50 |
| Gross weight | 92 |
| HS Code | 9002200000 |
| Model | Mini |
| Seria Mini | DJI Mini 3 Pro, DJI Mini 3 |
| Kompatybilność | Filtry |