7,70
Filtr ND8/PL Freewell do DJI Mavic 3
26,90 zł brutto| Waga | 72 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,70 × 2,30 × 7,70 cm |
| Net weight | 4 |
| Box width | 2,30 |
| Box height | 7,70 |
| Box length | 7,70 |
| Gross weight | 72 |
| Seria Mavic | DJI Mavic 3 |
Filtr UV Freewell do DJI Mavic 3
30,90 zł brutto| Waga | 72 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,70 × 2,30 × 7,70 cm |
| Net weight | 3 |
| Box width | 2,30 |
| Box height | 7,70 |
| Box length | 7,70 |
| Gross weight | 72 |
| Seria Mavic | DJI Mavic 3 |
Filtry Freewell All Day do drona DJI Mini 4 Pro (6 szt)
239,00 zł brutto| Waga | 75 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,70 × 2,30 × 7,70 cm |
| Net weight | 1 |
| Box width | 2,30 |
| Box height | 7,70 |
| Box length | 7,70 |
| Gross weight | 75 |
| Model | Mini |
| Seria Mini | DJI Mini 4 Pro |
| Kompatybilność | Filtry |
Osmo Action mocowanie na klatkę piersiową
199,00 zł brutto| Waga | 250 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,70 × 14,15 × 7,70 cm |
| Net weight | 216 |
| Box width | 14,15 |
| Box height | 7,70 |
| Box length | 11,15 |
| Gross weight | 250 |
| HS Code | 6307909899 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 4, DJI Osmo Action 3 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Wkładka z pianki DJI Goggles 2
99,00 zł brutto| Waga | 103 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,70 × 8,70 × 7,70 cm |
| Net weight | 90 |
| Box width | 8,70 |
| Box height | 7,70 |
| Box length | 15,50 |
| Gross weight | 103 |
| HS Code | 8529909299 |
| Model | FPV |
| Seria FPV | DJI Avata |
Zestaw dwóch filtrów VND Freewell Mist do DJI Mavic 3
88,90 zł brutto| Waga | 75 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,70 × 2,30 × 7,70 cm |
| Net weight | 13 |
| Box width | 2,30 |
| Box height | 7,70 |
| Box length | 7,70 |
| Gross weight | 75 |
| Seria Mavic | DJI Mavic 3 |
Zestaw filtrów ND do kamery Insta360 GO 3
159,00 zł brutto| Waga | 71 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7,70 × 2,25 × 7,70 cm |
| Net weight | 50 |
| Box width | 2,25 |
| Box height | 7,70 |
| Box length | 7,70 |
| Gross weight | 71 |
| HS Code | 9002200000 |
| Kompatybilność | Insta360 |