4,50
Torba TELESIN na kamerę Insta360 GO3
Czytnik pamięci do kamer Insta360 ONE R (wersja pozioma)
Czytnik pamięci do kamery Insta360 X3
Mocowanie na dłoń Insta360 do kamer sportowych
Mocowanie pionowo-poziome do kamery Insta360 Ace Pro
Obudowa Telesin do kamery Insta360 GO 3
Plastikowa osłona obiektywu Sunnylife do Insta360 X4
| Waga | 12 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,50 × 3,40 × 4,50 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 7 |
| Box width | 3,40 |
| Box height | 4,50 |
| Box length | 5,60 |
| Gross weight | 12 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Szybkozłączka do kamery Insta360 GO 3
| Waga | 79 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,50 × 8,00 × 4,50 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 50 |
| Box width | 8,00 |
| Box height | 4,50 |
| Box length | 10,00 |
| Gross weight | 79 |
| HS Code | 3926909790 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Uchwyt selfie Insta360 z funkcją ładowania (100 cm)
| Waga | 420 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,50 × 4,50 × 4,50 cm |
| Kolejna dostawa | 25.09.2024 |
| Net weight | 350 |
| Box width | 4,50 |
| Box height | 4,50 |
| Box length | 30,50 |
| Gross weight | 420 |
| HS Code | 9620009110 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Cechy szczególne | Z pilotem, Funkcja ładowania |
| Długość (cm) | 100 |
| Kompatybilność | Insta360 |
| Długość (m) | 1 |