4,30
Magnetyczny uchwyt PGYTECH do kamer sportowych (P-GM-155)
| Waga | 233 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,30 × 14,50 × 4,30 cm |
| Net weight | 177 |
| Box width | 14,50 |
| Box height | 4,30 |
| Box length | 9,80 |
| Gross weight | 233 |
| HS Code | 8505199089 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Uchwyt |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Mocowanie samoprzylepne PGYTECH do kamer sportowych
| Waga | 165 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,30 × 14,50 × 4,30 cm |
| Net weight | 165 |
| Box width | 14,50 |
| Box height | 4,30 |
| Box length | 9,80 |
| Gross weight | 165 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Uchwyt do kasku PGYTECH z mocowaniem do kamer sportowych (P-GM-225)
| Waga | 250 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4,30 × 9,60 × 4,30 cm |
| Net weight | 250 |
| Box width | 9,60 |
| Box height | 4,30 |
| Box length | 19,20 |
| Gross weight | 250 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Uchwyt |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |