1,80
Szkło hartowane na ekran kamery Insta360 X3
69,00 zł brutto| Waga | 110 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,80 × 13,00 × 1,80 cm |
| Net weight | 50 |
| Box width | 13,00 |
| Box height | 1,80 |
| Box length | 14,00 |
| Gross weight | 110 |
| HS Code | 7007198095 |
| Kompatybilność | Insta360 |
OPINIE 4.9 I DJI ENTERPRISE ZŁOTY PARTNER I DOSTAWA GRATIS od 199,00 zł
OPINIE 4.9 I DJI ENTERPRISE ZŁOTY PARTNER I DOSTAWA GRATIS od 199,00 zł
Wyświetlanie jednego wyniku
| Waga | 110 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,80 × 13,00 × 1,80 cm |
| Net weight | 50 |
| Box width | 13,00 |
| Box height | 1,80 |
| Box length | 14,00 |
| Gross weight | 110 |
| HS Code | 7007198095 |
| Kompatybilność | Insta360 |
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się