17,50
Zestaw akcesoriów DJI Mavic 3/Mavic 3 Classic Fly More Kit
2 449,00 zł brutto| Waga | 3350 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17,50 × 35,20 × 17,50 cm |
| Net weight | 913 |
| Box width | 35,20 |
| Box height | 17,50 |
| Box length | 27,90 |
| Gross weight | 24050 |
| Kompatybilność | Akumulatory |
| Seria Mavic | DJI Mavic 3, DJI Mavic 3 Classic, DJI Mavic 3 Pro |
Dron DJI Mavic 3 Cine Premium Combo
20 999,00 zł brutto| Waga | 25000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17,50 × 35,20 × 17,50 cm |
| Net weight | 2870 |
| Box width | 35,20 |
| Box height | 17,50 |
| Box length | 27,90 |
| Gross weight | 25000 |
| HS Code | 8806221000 |
| Model | Mavic |
| Waga | 501 g – 2 kg |
| Czas lotu (min) | > 40 min |
| Zasięg (km) | do 8 km |
| Matryca | 4/3" CMOS |
| Rozdzielczość wideo | RAW |
Filtr ND8/PL PolarPro Quartz Line do DJI Inspire 3 46mm
265,00 zł brutto| Waga | 360 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17,50 × 14,30 × 17,50 cm |
| Net weight | 30 |
| Box width | 14,30 |
| Box height | 17,50 |
| Box length | 5,50 |
| Gross weight | 360 |
| HS Code | 9002200000 |
| Kompatybilność | Filtry |
Filtr UV PolarPro Quartz Line do DJI Inspire 3 46mm
115,00 zł brutto| Waga | 360 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17,50 × 14,30 × 17,50 cm |
| Net weight | 30 |
| Box width | 14,30 |
| Box height | 17,50 |
| Box length | 5,50 |
| Gross weight | 360 |
| HS Code | 9002200000 |
| Kompatybilność | Filtry |
Osmo Action uwięzi surfingowe
25,00 zł brutto| Waga | 10 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17,50 × 1,30 × 17,50 cm |
| Net weight | 6 |
| Box width | 1,30 |
| Box height | 17,50 |
| Box length | 9,00 |
| Gross weight | 10 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
Torba fotograficzna na ramię PGYTECH OneGo Solo V2 10L (czarny)
399,00 zł brutto| Waga | 1200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17,50 × 28,30 × 17,50 cm |
| Net weight | 830 |
| Box width | 28,30 |
| Box height | 17,50 |
| Box length | 44,80 |
| Gross weight | 1200 |
| HS Code | 4202921100 |
| Kompatybilność | Etui i pokrowce |
Torba fotograficzna na ramię PGYTECH OneGo Solo V2 10L (zielony)
199,00 zł brutto| Waga | 1200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17,50 × 28,30 × 17,50 cm |
| Net weight | 830 |
| Box width | 28,30 |
| Box height | 17,50 |
| Box length | 44,80 |
| Gross weight | 1200 |
| HS Code | 4202921100 |
| Kompatybilność | Etui i pokrowce |