17,50
Zestaw akcesoriów DJI Mavic 3/Mavic 3 Classic Fly More Kit
| Waga | 3350 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17,50 × 35,20 × 17,50 cm |
| Net weight | 913 |
| Box width | 35,20 |
| Box height | 17,50 |
| Box length | 27,90 |
| Gross weight | 24050 |
| Kompatybilność | Akumulatory |
| Seria Mavic | DJI Mavic 3, DJI Mavic 3 Classic, DJI Mavic 3 Pro |
Dron DJI Mavic 3 Cine Premium Combo
Filtr ND8/PL PolarPro Quartz Line do DJI Inspire 3 46mm
Filtr UV PolarPro Quartz Line do DJI Inspire 3 46mm
Osmo Action uwięzi surfingowe
| Waga | 10 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17,50 × 1,30 × 17,50 cm |
| Net weight | 6 |
| Box width | 1,30 |
| Box height | 17,50 |
| Box length | 9,00 |
| Gross weight | 10 |
| HS Code | 3926909790 |
| Model | Action |
| Seria Action | DJI Osmo Action 3 |
Torba fotograficzna na ramię PGYTECH OneGo Solo V2 10L (czarny)
| Waga | 1200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17,50 × 28,30 × 17,50 cm |
| Net weight | 830 |
| Box width | 28,30 |
| Box height | 17,50 |
| Box length | 44,80 |
| Gross weight | 1200 |
| HS Code | 4202921100 |
| Kompatybilność | Etui i pokrowce |
Torba fotograficzna na ramię PGYTECH OneGo Solo V2 10L (zielony)
| Waga | 1200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17,50 × 28,30 × 17,50 cm |
| Net weight | 830 |
| Box width | 28,30 |
| Box height | 17,50 |
| Box length | 44,80 |
| Gross weight | 1200 |
| HS Code | 4202921100 |
| Kompatybilność | Etui i pokrowce |