13,10
DJI RS BG21 Grip (RS 3)
| Waga | 250 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,10 × 4,10 × 13,10 cm |
| Net weight | 200 |
| Box width | 4,10 |
| Box height | 13,10 |
| Box length | 7,20 |
| Gross weight | 250 |
| HS Code | 8507600090 |
| Seria Ronin | DJI RS 4, DJI RS 3 |
Uchwyt i mocowanie magnetyczne Sunnylife do Insta360 X4
| Waga | 72 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,10 × 3,80 × 13,10 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 59 |
| Box width | 3,80 |
| Box height | 13,10 |
| Box length | 4,80 |
| Gross weight | 72 |
| HS Code | 8505199089 |
| Przeznaczenie | Do kamer |
| Rodzaj | Mocowanie, Uchwyt |
| Kompatybilność | Insta360 |