1,00
Kabel szybkiego ładowania SDC DJI Power do MAVIC 3
99,00 zł brutto| Waga | 83 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,00 × 25,00 × 1,00 cm |
| Net weight | 80 |
| Box width | 25,00 |
| Box height | 1,00 |
| Box length | 9,00 |
| Gross weight | 83 |
| Kompatybilność | Kable i ładowarki |
| Seria Power | DJI Power 1000, DJI Power 500 |
Mocowanie do szybkiego montażu 1/4” Sunnylife do DJI Action 2/3/4
43,90 zł brutto| Waga | 13 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,00 × 7,50 × 1,00 cm |
| Kolejna dostawa | 18.09.2024 |
| Net weight | 10 |
| Box width | 7,50 |
| Box height | 1,00 |
| Box length | 12,00 |
| Gross weight | 13 |
| HS Code | 8505199089 |
| Seria Action | DJI Osmo Action 4, DJI Osmo Action 3, DJI Action 2 |
| Kompatybilność | Mocowania i Adaptery |
Plastikowa osłona baterii PULUZ do kamery GoPro Hero 12/11/10/9 (czarny)
29,00 zł brutto| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,00 × 12,00 × 1,00 cm |
| Kolejna dostawa | 02.10.2024 |
| Net weight | 20 |
| Box width | 12,00 |
| Box height | 1,00 |
| Box length | 15,00 |
| Gross weight | 30 |
| HS Code | 3926909790 |
Szkło hartowane 5.5″ Sunnylife do kontrolera DJI RC Pro (M2-GHM9172)
24,90 zł brutto| Waga | 52 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,00 × 10,00 × 1,00 cm |
| Net weight | 37 |
| Box width | 10,00 |
| Box height | 1,00 |
| Box length | 16,50 |
| Gross weight | 52 |
| HS Code | 7007198095 |
Adapter Gens ace XT60 male to 2x XT60 female
16,90 zł brutto| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,00 × 7,00 × 1,00 cm |
| Net weight | 25 |
| Box width | 7,00 |
| Box height | 1,00 |
| Box length | 15,00 |
| Gross weight | 30 |
| HS Code | 8536699099 |
| Kategoria | Adaptery |
Akrylowa podstawka / tło fotograficzne Puluz 40cm czarne PU5340B
29,00 zł brutto| Waga | 510 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,00 × 40,00 × 1,00 cm |
| Net weight | 450 |
| Box width | 40,00 |
| Box height | 1,00 |
| Box length | 40,00 |
| Gross weight | 510 |
| HS Code | 3926909790 |
Akrylowa podstawka / tło fotograficzne Puluz PU5330B 30cm (czarne)
15,90 zł brutto| Waga | 331 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1,00 × 32,00 × 1,00 cm |
| Kolejna dostawa | 02.10.2024 |
| Net weight | 300 |
| Box width | 32,00 |
| Box height | 1,00 |
| Box length | 32,00 |
| Gross weight | 331 |
| HS Code | 3926909790 |